Connecting the dots in new media and social innovation

Server NetProphet se mnou udělal rozhovor o nových médiích a sociálních inovacích, tak ho sdílím i zde na Kliktivistech, neboť se to tematicky vcelku kryje se zaměřením tohoto blogu.

Sometimes here at NetProphet it can be a little too easy to get caught up in all the things happening day-to-day in our coverage region. Whether it’s a new crowdmapping platform or an increase in Net Freedom crackdowns, there’s always something interesting to report on.  Sometimes though, it’s important to step back and get to know some of the people involved in leading the forward march of social media across the region. Více zde …

Autor Jaroslav Valůch

Vystudoval jsem sice marketing a reklamu, nicméně rychle jsem to nasměroval do nevládního a později také humanitárního sektoru. Vždy mě bavilo a baví objevovat možnosti, jak lepší komunikace může pomoci lidem v krizové situaci (ať už je to zemětřesení nebo konflikt), jak se z nás mohou stát mediálně gramotnější občané a jak můžeme kreativně bojovat s nenávistí, zvláště tou online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *