Warning: Declaration of Description_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /mnt/data/accounts/e/eikasia/data/www/kliktivisti/wp-content/themes/gonzo/functions.php on line 269
Kde budou k vidění výsledky průzkumu? - Kliktivisti.cz

Aktuálně no image

Published on Leden 4th, 2013 | by Jan Böhm

0

Kde budou k vidění výsledky průzkumu?
Máme za sebou měsíc intenzivního oslovování neziskovek (oslovili jsme jich přes 600) a před sebou poslední týden sbírání odpovědí na náš průzkum trendů v komunikaci českých nevládek.

Pokud jste průzkum dosud nevyplnili – vyplňte jej prosím hned teď. Odpovědi sbíráme už jen do 10. ledna! A co bude dál? Vrhneme se na vyhodnocování. Ve stávajících 150 odpovědích na dotazník se už začínají rýsovat zajímavé trendy. Pokud chcete být o zjištěních průzkumu informováni – přihlaste se do mailing listu.

Anebo navštivte povídání kliktivistů na některé z lednových akcí:

V pondělí 14. ledna se Jarda Valůch a Honza Böhm účastní spolu s Míšou Rybičkovou (z NášStát.cz) panelové diskuse v Doxu k tématu „Možnosti on-line aktivismu“. Některé závěry průzkumu budeme publikovat už tam. Mrkněte na FB událost diskuse.

Hlavní prezentace shrnující výsledky průzkumu však zazní o pár dní později: V sobotu 19. 1. na konferenci New media inspiration bude Honza Böhm prezentovat celé zjištění. Prezentace se poté objeví také na našem webu a na slideshare.

About the Author

Moje vášeň je individuální fundraising a online nástroje pro neziskovky. Tři roky jsem pracoval jako ředitel SIRIRI. Tam jsem si při práci s individuálními dárci uvědomil, jak užitečná mohou být pro neziskovky nová média. Po roce na volné noze a spolupráci na online komunikaci s organizacemi Adra, Jeden svět, FoRS, Business Leaders Forum a dalšími pracuji naplno pro SKV Praha.Back to Top ↑