Kde budou k vidění výsledky průzkumu?

Máme za sebou měsíc intenzivního oslovování neziskovek (oslovili jsme jich přes 600) a před sebou poslední týden sbírání odpovědí na náš průzkum trendů v komunikaci českých nevládek.

Pokud jste průzkum dosud nevyplnili – vyplňte jej prosím hned teď. Odpovědi sbíráme už jen do 10. ledna! A co bude dál? Vrhneme se na vyhodnocování. Ve stávajících 150 odpovědích na dotazník se už začínají rýsovat zajímavé trendy. Pokud chcete být o zjištěních průzkumu informováni – přihlaste se do mailing listu.

Anebo navštivte povídání kliktivistů na některé z lednových akcí:

V pondělí 14. ledna se Jarda Valůch a Honza Böhm účastní spolu s Míšou Rybičkovou (z NášStát.cz) panelové diskuse v Doxu k tématu „Možnosti on-line aktivismu“. Některé závěry průzkumu budeme publikovat už tam. Mrkněte na FB událost diskuse.

Hlavní prezentace shrnující výsledky průzkumu však zazní o pár dní později: V sobotu 19. 1. na konferenci New media inspiration bude Honza Böhm prezentovat celé zjištění. Prezentace se poté objeví také na našem webu a na slideshare.

Autor Jan Böhm

Moje vášeň je individuální fundraising a online nástroje pro neziskovky. Tři roky jsem pracoval jako ředitel SIRIRI. Tam jsem si při práci s individuálními dárci uvědomil, jak užitečná mohou být pro neziskovky nová média. Po roce na volné noze a spolupráci na online komunikaci s organizacemi Adra, Jeden svět, FoRS, Business Leaders Forum a dalšími pracuji naplno pro SKV Praha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *