Trendy v komunikaci nevládek

Už několik let se zabýváme tím, jak efektivně komunikovat prostřednictvím sociálních médií a dalších komunikačních nástrojů. Práce pro nevládky nás v roce 2012 dovedla k založení platformy Kliktivisti, na které chceme přinášet užitečné rady a zprávy o „dobru na českém internetu“. Rádi bychom své síly napnuli příští rok ještě efektivněji, proto ale potřebujeme znát reálný stav komunikace českých nevládek.

Inspirovali jsme se zajímavým průzkumem, který vloni a letos dělá americký blog nonprofitmarketingguide.com. Výzkum provedený tímto blogem je zajímavý, ale s více než třemi čtvrtinami respondentů z USA ztrácí pro Česko vypovídací hodnotu.

Zapojte se prosím do našeho výzkumu potřeb českých nevládek. Výzkum má jedenáct stručných otázek, jeho vyplnění by vám nemělo zabrat více než 10 minut. Dotazník bude otevřený do 10. ledna 2013. Výsledky poté zveřejníme na našem blogu – poslouží vám pro to, abyste mohli porovnat svůj výkon a přístup s ostatními, ale také pomůže všem, kdo se věnují vzdělávání nevládek. Pokud pracujete v některé z českých nevládek, zapojte se prosím.

Dotazník uzavřen.

Děkujeme, pokud jste se ho vyplnili.

Klikněte zde pro informace o zveřejnění výsledků.


Back to Top ↑